Honory, odznaczenia

Rozpoczęcie budowy hali widowiskowo - sportowej w Koszalinie.

W dniu 25 listopada podpisano Akt erekcyjny rozpoczęcia budowy hali widowiskowo - sportowej w  Koszalinie. Z uwagi na ogromne zaangażowanie Pana Stanisława Gawłowskiego Sekretarza Stanu w Ministerstwie środowiska, Prezydent Miasta Koszalina Pan Mirosław Mikietyński i Rektor Politechniki Koszalińskiej prof. dr hab. inż. Tomasz Krzyżyński, złożyli na ręce ministra Stanisława Gawłowskiego serdeczne podziękowania.
 
Więcej…
 

Odznaka Honorowa "Za zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej"

W listopadzie 2009 roku Prezydium Zarządu Okręgowego Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej w Koszalinie w uznaniu wieloletnich zasług na rzecz środowiska inwalidów wojennych i wojskowych, osób represjonowanych oraz członków ich rodzin, nadało Stanisławowi Gawłowskiemu Odznakę Honorową " Za zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej".
 
Więcej…
 

Podziękowanie za współpracę z Ministerstwem Ochrony Środowiska Izraela

W dniach 25 - 29 października 2009 r. Sekretarz Stanu Stanisław Gawłowski uczestniczył wraz z Dyrektorem IMGW dyrektorem Mieczysławem Ostojskim i Przewodniczącym Rady Naukowej IMGW Januszem Zalewskim w spotkaniu z Dyrektorem Generalnym w Ministerstwie Środowiska dr Yassim Inbar'em (odpowiednikiem Sekretarza Stanu) w Ministerstwie Ochrony Środowiska Izraela w Tel Avivie.


W trakcie pobytu z rąk dr Yassim Inbar'em otrzymał, w podzięce za współpracę, stylizowaną menorę, która jest jednym z najstarszych symboli narodu żydowskiego.

 

Medal Pamiątkowy z okazji 90-lecia Państwowej Służby Hydrologiczno - Meteorologicznej.

W wrześniu 2009 r. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej odznaczył Stanisława Gawłowskiego Medalem Pamiątkowym z okazji 90-lecia Państwowej Służby Hydrologiczno - Meteorologicznej.  
 
Strona 6 z 9