Jarosław Kaczyński pokazuje prawdziwą twarz

Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Zamordowaliście go, jesteście kanaliami - takie słowa padły z ust prezesa Kaczyńskiego wczoraj w nocy w Sejmie podczas debaty o Sądzie Najwyższym.

Po przejęciu sądów przez PiS takie słowa, najcięższe oskarżenia pozostaną bez odpowiedzi. Ludzie PiS będą mogli oskarżyć każdego za wszystko. I do jakiego sądu się odwołasz? Jaki sąd Cię obroni? Żaden, bo sądzić Cię będą ludzie PiS. I o to w tym wszystkim im chodzi. Nie o sprawiedliwe sądy, ale takie, które wydadzą odpowiedni wyrok.

Jarosław Kaczyński zamroczony głęboką nienawiścią właśnie decyduje o naszej wolności...

UDOSTĘPNIJ
#ZamachLipcowy #ObrońmyDemokrację

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/videos/10155012318273740/

 

Partactwo

W Sejmie kończą się prace nad Prawem Wodnym. PiS wprowadza nowe podatki, opłaty. A Minister Środowiska dopiero teraz pyta jakie będą koszty pracownicze. Partactwo PiS.

alt

 

O nowym Prawie wodnym

Nowe Prawo Wodne to już w przyszłym roku 3 mld. zł wyciągnięte z kieszeni Polaków. To tysiące stanowisk dla nowych #PiSiewicze #drożyznaPiS #NieDlaPiS

alt

 

PiS karze Śląsk

Kara dla Śląska❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ W Sejmie trwa debata nad nowym Prawem Wodnym. Proponowana nowelizacja Prawa Wodnego w takiej jak obecnie formie stwarza dla Śląska jego mieszkańców spore kłopoty.

W pierwszej kolejności, po tej nowelizacji, musimy przygotować się do dużych podwyżek cen hurtowych wody – o 20 procent, co daje 45 groszy więcej na każdym m3. (W szczegółach jest to 45 lub 47 groszy, ale to detal).

Współczynnik różnicujący (KARA DLA ŚLĄSKA) wynika z paragrafu 4 ust. 7 załączonego do ustawy rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie opłat za usługi wodne oraz szczególne korzystanie z wód (druk sejmowy 1529 cz. II). Dla regionu GLIWICE (bo tak obszar jest klasyfikowany w Prawie Wodnym) współczynnik ten jest najwyższy i wynosi 1,2 „normalnej stawki”. Czyli mnożąc stawkę bazową przez 1,2, kara dla GPW oznacza dodatkowe 6 milionów kosztów rocznie (dokładnie 5.966.667 zł). Ciekawostka: dotychczas z tego tytułu płaciliśmy jedynie 700 tysięcy/rok – coraz trudniej i drożej jest być mieszkańcem Śląska…
Kara dla Śląska

 
Strona 10 z 350