Upadek parlamentaryzmu

Byłem Marszałkiem Sejmu, od wielu lat jestem posłem RP. Takich rzeczy ściany Sejmu jeszcze nie widziały... Jeszcze nie było takiego bałaganu. Nikt nad niczym nie panuje, Marszałek Sejmu wyłącza mikrofony, znikają nagrania z kamer... a na końcu decyzje i tak zapadają na Nowogrodzkiej. Niestety, to co zobaczyliśmy w wykonaniu prezesa Kaczyńskiego pokazuje kondycję jego stanu psychicznego. Nie ma uzasadnienia dla tak haniebnych oskarżeń, które wykrzyczał do posłów opozycji. A później premier Polski wstaje i bije mu brawa. Dokąd my zmierzamy?

Jak ma wyglądać debata w Polsce, skoro takie rzeczy dzieją się w Sejmie RP?

Na naszych oczach dokonuje się zamach stanu. Trzeba działać. Spotkajmy się dzisiaj w obronie wolnych sądów przed Pałacem Prezydenckim, o godz. 20.00. Głośno powiemy Prezydentowi Dudzie, że chcemy weta! Wszystkich trzech ustaw niszczących niezawisłe sądownictwo.

Dołączcie bit.ly/ProtestWolneSądy
#ZamachLipcowy #3xWeto #ObrońmyDemokrację

https://www.facebook.com/G.Schetyna/videos/1628519670491935/

 

Projekt nowelizacji kodeksu karnego

Rządy PiS nie będą trwały wiecznie. Jarosław Kaczyński zostanie oskarżony o polityczne sprawstwo kierownicze za #ZamachLipcowy.

Składamy w Sejmie projekt nowelizacji kodeksu karnego. Wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i głosować za odebraniem polskim sądom niezawisłości i niezależności zapłacą za to w wolnej Polsce.

Zmiany w polskim sądownictwie proponowane przez PiS to złamanie polskiej niezależności i polskiej wolności. Dzisiaj będzie sprawdzian dla wszystkich posłów PiS - sprawdzian ich sumień, przyzwoitości i polskości.

https://www.facebook.com/G.Schetyna/videos/1628553673821868/

 

Spotkajmy się przy Pałacu Prezydenckim

Do zobaczenia. Widzimy się jutro o 20 obok Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. #ObrońmyDemokrację #ZamachLipcowy

alt

 

Apel Doroty Stalińskiej

Wysłuchajcie apelu Doroty Stalińskiej

 
Strona 9 z 350