Majówka Platformy Obywatelskiej

Dnia 17 maja 2008 roku w Sianożętach odbyła się majówka Platformy Obywatelskiej. Licznie przybyli członkowie partii wraz z rodzinami spędzili miło czas grillując, biorąc udział w zawodach strzeleckich, rozgrywkach tenisa stołowego oraz meczu siatkówki. Pełna galeria zdjęć na do obejrzenia tutaj.
 

Ale numer z tego posła...

Numerolożka „Złota Rybka" Marzenna Okulewicz sprawdziła dla „Głosu", co o naszych parlamentarzystach mówią liczby. Wedle tajników numerologii prześwietliła ich daty urodzin i przedstawiła taką oto charakterystykę.

Stanisław Gawłowski (27.11.1968)

Koszaliński poseł Platformy Obywatelskiej jest osobą silną i żywiołową, Zawsze oddaje się bez reszty wszystkiemu, czym jest zainteresowany lub w co się angażuje, ponieważ nie potrafi i nie może robić niczego połowicznie. Spośród wszystkich naszych parlamentarzystów liczby przepowiadają mu największą karierę. Koncentrację umysłu i niezłomną wolę zawsze podporządkowuje swoim ambicjom. Energiczny, wojowniczy, efektywny, śmiały i przedsiębiorczy. Ma zdolność do przewodzenia i zarządzania wielkimi przedsięwzięciami lub grupami ludzi.

Orędownik sprawiedliwości społecznej, zawsze gotowy bronić tych, którzy tego potrzebują. Jest odważny, uczciwy i odpowiedzialny za swoje czyny, czego wymaga także od innych. Osobowość surowa, radykalna i ekstremistyczna. Nie akceptuje kompromisów i zawsze daje z siebie wszystko. Żywotny, aktywny i otwarty, Szlachetność posła i wielkoduszność sprzyjają służbie innym.
 

Stanisław Gawłowski w "Rozmowach pod krawatem".

Przewodniczący zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej i wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski był gościem programu "Rozmowy pod krawatem" w Polskim Radiu Szczecin. Stanisław Gawłowski komentował między innymi weekendowy artykuł w Rzeczpospolitej poświęcony posłowi Nitrasowi, fakt wynajęcia przez zachodniopomorski Urząd Marszałkowski powierzchni biurowych od firmy, w której zarządzie zasiadała posłanka PO Renata Zaremba, przyczynach zmian w zarządzie regionu partii oraz zmianach w ustawie medialnej odnoszących się do regionalnych rozgłośni radiowych.
Stanisław Gawłowski: Źle ocenia fakt wynajęcia przez zachodniopomorski Urząd Marszałkowski powierzchni biurowych od firmy, w której zarządzie zasiadała posłanka PO Renata Zaremba. To dobrze, że sprawą zajmie się prokuratura. Rozmawiałem o tym z marszałkiem Husejko i usłyszałem, że jutro sprawą zajmie się zarząd województwa i zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do osób, które prowadziły proces.
Zapraszamy do wysłuchania całości rozmowy w programie "Rozmowy pod krawatem" (07/10/2008). Czas - 17 min.

 

Spotkanie z Posłem Januszem Palikotem

30 czerwca 2008 roku gościł w Koszalinie, na zaproszenie Posła Stanisława Gawłowskiego, Janusz Palikot - Poseł na Sejm RP, przewodniczący Komisji Przyjazne Państwo.

Po konferencji prasowej odbyło się spotkanie z mieszkańcami Koszalina i okolic - zorganizowane spotkanie zainaugurowało akcję mającą na celu zniesienie absurdów prawnych, przepisów i bubli biurokratycznych, z którymi na codzień spotykają się polscy przedsiębiorcy oraz zwykli obywatele.

 
Strona 477 z 477