Spotkanie Wojewodów

Helena Hatka uczestniczyła w spotkaniu wojewodów zorganizowanym w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Spotkanie tradycyjnie rozpoczął Jerzy Miller Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W pierwszej części konwent poświęcony był problematyce związanej z budową dróg krajowych i ekspresowych. Tematykę omówili Radosław Stępień z Ministerstwa Infrastruktury, Stanisław Gawłowski z Ministerstwa Środowiska oraz Lech Widecki Dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


Źródło: Lubuski Urząd Wojewódzki
Czytaj więcej: www.wojewodalubuski.pl

Więcej…
 

Wiceminister środowiska w Limanowej

Wczoraj w ramach kampanii do wyborów samorządowych do Limanowej przyjechał Stanisław Gawłowski (PO) – wiceminister środowiska. W trakcie spotkania, które odbyło się w Hotelu Jaworz poruszono m.in. problemy stacji uzdatniania wody w Limanowej, oraz rzek.

- Na tym terenie padł pomysł budowy bardzo fajnego, profesjonalnego ośrodka term, z czego bylibyśmy dumni nie tylko w powiecie, czy Małopolsce, ale w całym kraju – mówił na początku spotkania Stanisław Gawłowski, wiceminister środowiska. - Mam nadzieję, że proces ten zostanie zakończony z tymi ludźmi, z którymi zaczynaliśmy.

Więcej…
 

Zasłużony dla Gminy Niedźwiedź

Rada Gminy Niedźwiedź oraz Wójt Gminy Niedźwiedź w dniu 11.11.2010 roku  nadali Stanisławowi Gawłowskiemu Honorową Odznakę "Zasłużony dla Gminy Niedźwiedź"

 

15 lat sztandaru CSSP

Obchody 15 lecia nadania sztandaru dla Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, przez Prezydenta Rzeczypospolitej  odbyły się w dniu 10.11.2010 r., w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości.  Od grudnia 1995 roku sztandar ten jest symbolem CSSP pod którym z dumą służą nasi żołnierze. Wręczenia dokonał w imieniu Prezydenta RP, Szef Wojsk OPL Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, generał dywizji Tadeusz Jauer w obecności rodziców chrzestnych sztandaru Marii Kolarz i gen.bryg. Witolda Niedka.

Więcej…
 
Strona 443 z 480