Gospodarka wodno – ściekowa na kongresie ENVICON.

Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska uczestniczył w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona była między innymi zagadnieniom związanym z gospodarką wodno-ściekową.

czytaj dalej: mos.gov.pl
źródło: Ministerstwo Środowiska

 

Dziewiąty "ORLIK 2012" na Osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie

Dnia 17 listopada 2012 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość oddania do użytku dziewiątego boiska „Orlik 2012” mieszczącego się na Osiedlu Unii Europejskiej.

Pan Prezydent Piotr Jedliński wraz z posłem Stanisławem Gawłowskim i szeregiem gości dokonali otwarcia o godz. 11.00.

- od dziś codziennie w godzinach od 8.00 do 21.00 wszyscy chętni mogą korzystać z boiska do piłki nożnej oraz boiska do koszykówkiPiotr Jedliński!

Następnie głos zabrał Poseł na Sejm RP Stanisław Gawłowski, który powiedział: - Mam nadzieję, że kompleks boisk Orlik 2012 na tym osiedlu będzie długo służył społeczności miasta, a także rozwojowi fizycznemu dzieci i młodzieży. Będzie miejscem kształtowania się mocnych i prawych charakterów oraz zdrowej rywalizacji sportowej.

Źródło: Biuro Poselskie Stanisława Gawłowskiego

Więcej…
 

Wizyta Ministra Środowiska na Podhalu.

Na zaproszenie posła Andrzeja Guta-Mostowego, senatora Stanisława Hodorowicza oraz samorządowców z Krościenka i Szczawnicy z gospodarską wizytą w Pieniny przybył wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski.

czytaj dalej: watra.pl
źródło: Podhalański Serwis Informacyjny

 

 

Minister środowiska Stanisław Gawłowski w Krościenku.

W dniu 13.11.2012 r. odbyło się spotkanie ministra  środowiska Stanisława Gawłowskiego z Władzami Samorządowymi  Gminy Krościenko nad Dunajcem...

czytaj dalej: kroscienko-nad-dunajcem.pl
źródło: Urząd Gminy Krościenko nad Dunajcem

 
Strona 404 z 480