RZGW w Szczecinie wzbogacił się o trzy nowe statki.

W poniedziałek przy nabrzeżu Pasażerskim w Szczecinie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej uroczyście nadał imiona trzem nowym statkom. Jednostki te będą wykorzystywane m.in. do stawiania i ściągania znaków nawigacyjnych, usuwania przeszkód i do prostych prac regulacyjnych przy brzegu. W uroczystości wziął udział Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w MŚ.

czytaj dalej: mos.gov.pl
źródło: Ministerstwo Środowiska

 

Uroczystości w Świeszynie.

W dniu 17 listopada br. o godz. 12.00 w Świeszynie odbyło się oficjalne przekazanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu Mercedes Artego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Świeszynie. Przekazanie samochodu było również okazją do otwarcia zmodernizowanej i rozbudowanej remizy strażackiej.
Zakup nowego samochodu dla OSP Świeszyno był możliwy dzięki wspólnemu sfinansowaniu zakupu:


czytaj dalej: straz.gov.pl
źródło: Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
zdjęcie: KM PSP Koszalin

 

Gospodarka wodno – ściekowa na kongresie ENVICON.

Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska uczestniczył w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona była między innymi zagadnieniom związanym z gospodarką wodno-ściekową.

czytaj dalej: mos.gov.pl
źródło: Ministerstwo Środowiska

 

Dziewiąty "ORLIK 2012" na Osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie

Dnia 17 listopada 2012 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość oddania do użytku dziewiątego boiska „Orlik 2012” mieszczącego się na Osiedlu Unii Europejskiej.

Pan Prezydent Piotr Jedliński wraz z posłem Stanisławem Gawłowskim i szeregiem gości dokonali otwarcia o godz. 11.00.

- od dziś codziennie w godzinach od 8.00 do 21.00 wszyscy chętni mogą korzystać z boiska do piłki nożnej oraz boiska do koszykówkiPiotr Jedliński!

Następnie głos zabrał Poseł na Sejm RP Stanisław Gawłowski, który powiedział: - Mam nadzieję, że kompleks boisk Orlik 2012 na tym osiedlu będzie długo służył społeczności miasta, a także rozwojowi fizycznemu dzieci i młodzieży. Będzie miejscem kształtowania się mocnych i prawych charakterów oraz zdrowej rywalizacji sportowej.

Źródło: Biuro Poselskie Stanisława Gawłowskiego

Więcej…
 
Strona 401 z 477