Wniosek na 20 milionów wysłany do Warszawy.

Inwestycja i wniosek o nazwie "Poprawa dostępności do Portu Morskiego w Darłowie z sieci dróg krajowych i wojewódzkich poprzez budowę dróg dojazdowych" został podpisany przez burmistrza Arkadiusza Klimowicza.czytaj dalej: arkadiuszklimowicz.pl

źródło: Arkadiusz Klimowicz

 

 

Świetna zabawa na II DNIU BAŁTYKU.

Około 800 osób bawiło się na stadionie ZOS Bałtyk w Koszalinie z okazji II DNIA BAŁTYKU. Impreza zorganizowana przez KKPN Bałtyk zgromadziła całe rodziny, które brały udział w zabawach i grach sportowych. Główną atrakcją był turniej piłkarski TATA i SYN ale szybko okazało się, że trzeba te zawody nazwać rodzic i dziecko, ze względu na start zarówno dziewczynek jak i mam.

czytaj dalej: baltykkoszalin.pl

źródło: KKPN "BAŁTYK" Koszalin

 

Lider PO w Warszkowie.

29 września na zaproszenie wójta Ryszarda Stachowiaka szef Platformy Obywatelskiej w regionie zachodniopomorskim Stanisław Gawłowski spotkał się z samorządowcami gminy Sławno. Wpierw wiceminister Gawłowski wziął udział w sesji rady gminy, gdzie odpowiadał na pytania dotyczące możliwości wsparcia starań samorządu o pozyskanie funduszy na projekty służące ochronie środowiska.

Źródło: Arkadiusz Klimowicz

Czytaj więcej: www.arkadiuszkliowicz.pl

Więcej…
 

XII Sesja Rady Gminy.

29 września br. odbyła się XII Sesja Rady Gminy Sławno, na której uczestniczył Wiceminister Ochrony Środowiska pan Stanisław Gawłowski.

Pan Minister wygłosił prelekcję na temat zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji proekologicznych, m.in. przydomowych oczyszczalni ścieków, instalacji solarnych czy utylizacji azbestu na realizację, których mieszkańcy gminy Sławno mogą pozyskać dotacje ze źródeł zewnętrznych.

czytaj dalej: www.gminaslawno.pl

źródło: Gmina Sławno

 
Strona 379 z 434