XIX Światowe Forum Mediów Polonijnych.

W tym roku już po raz dziewiętnasty podczas Światowego Forum Mediów Polonijnych dziennikarze polonijni z całego świata wymieniali doświadczenia medialne i zastanawiali się - jak najlepiej promować Polskę poza jej granicami.


czytaj dalej: www.karlino.pl

źródło: Portal Miasta i Gminy Karlino

 

Nadleśnictwo Wałcz: Festiwal Natury

3 września w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej Nadleśnictwa Wałcz odbył się Festiwal Natury, który promował hasło Międzynarodowego Roku Lasów „Lasy dla Ludzi”, w którym uczestniczył Stanisław Gawłowski sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska .
Chętni do aktywnego wypoczynku brali udział w rajdzie rowerowym, marszu nordic walking, biegu na orientację i  konkurowali w zawodach na ergonometriach.

Źródło: Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile

Czytaj więcej: www.pila.lasy.gov.pl

Więcej…
 

Nie traćmy energii !

Ponad 26 milionów złotych – tyle wynosi koszt realizacji jednego z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - „Optymalizacja miejskiego systemu ciepłowniczego w Koszalinie". Dzięki niemu Koszalin  zaoszczędzi w ciągu  roku 35 tys. GJ energii, a do atmosfery trafi o 4 tys. ton mniej dwutlenku węgla. Dzisiaj  w obecności Stanisława Gawłowskiego sekretarza stanu w MŚ podpisano umowę na dofinansowanie tego projektu.

Źródło: Ministerstwo Środowiska

Czytaj więcej: www.mos.gov.pl

Więcej…
 

Uroczyste dożynki w gminie Rymań.

Wspaniała pogoda dopisała organizatorom gminnych dożynek w niedzielę w Rymaniu. W uroczystościach uczestniczył wiceminister Stanisław Gawłowski.

Źródło: Miasto Kołobrzeg
czytaj dalej: www.miastokolobrzeg.pl

 

 
Strona 371 z 422