Na chorego Krzyśka

W dniu 30 października, przed meczem AZS - u z Polonią Warszawa, kibice koszykówki przeprowadzili zbiórkę pieniędzy "Na chorego Krzyśka". Stanisław Gawłowski zbierał datki na ten cel wraz z innymi ludźmi dobrego serca, którzy chcą pomóc Krzyśkowi.

 

Seminarium „Łączy nas woda" - doświadczenia Polski i Holandii w zarządzaniu zasobami wodnymi

Seminarium „Łączy nas woda" - doświadczenia Polski i Holandii w zarządzaniu zasobami wodnymi
- W Polsce o ochronie przeciwpowodziowej musimy myśleć nie akcyjnie, ale systemowo, na poziomie każdej władzy, każdego obywatela - powiedział Stanisław Gawłowski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska na seminarium „Łączy nas woda". Ambasador Królestwa Niderlandów Marcel Kurpershoek życząc zebranym owocnych obrad, powiedział: - Holandia ze względu na swoje położenie geograficzne ma ogromne doświadczenia w zakresie ochrony przeciwpowodziowej.  Spotkania tego rodzaju są doskonałym forum dzielenia się wiedzą.

Więcej…
 

Minister Środowiska z wizytą w Radomiu

13 października br. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski odwiedził Radom. Celem wizyty było robocze spotkanie z przedstawicielami Wodociągów Miejskich i kontrola procesu przygotowań do realizacji projektu modernizacji i rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Radomia współfinansowanego ze środków europejskich w kwocie 124 mln zł.

Więcej…
 

"Każdy z nas jest jednym z was” - Konwencja Platformy Obywatelskiej w Koszalinie.

Miejsca w żłobkach dla wszystkich chętnych, internetowy dostęp do wyników nauczania dzieci, niskie podatki i budowa lotniska w Zegrzu Pomorskim - takie obietnice złożył w niedzielę kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Koszalina Piotr Jedliński.

Samorządową kampanię Platforma Obywatelska zainaugurowała w niedzielę w hali Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie rodzinnym piknikiem pod hasłem "Każdy z nas jest jednym z was". Nazwa imprezy nawiązywała do sposobu prezentacji kandydatów na radnych miasta, którzy przez strój pokazali się od zawodowej lub prywatnej strony.

Więcej…
 
Strona 345 z 380