Budowa wału oraz wrót sztormowych na Jeziorze Jamno.

altPonad 23 mln zł unijnego dofinansowania otrzymał Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych (ZZMiUW) na budowę wału przeciwpowodziowego oraz wrót sztormowych na jeziorze Jamno w gminie Mielno. Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w MŚ uczestniczył w uroczystości podpisania umowy.

czytaj dalej: www.dzialkanadmorzem.pl

Źródło: dzialkanadmorzem.pl 

 

Sptkanie z Radą Osiedla Nowobramskie

W sobotę  8 grudnia w siedzibie Rady Osiedla Nowobramskie odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm RP - Stanisławem Gawłowskim w ramach ogólnokrajowej akcji "Plan dla Polski". Jest to cykl otwartych spotkań z mieszkańcami miast i gmin, których celem jest przedstawienie 5 lat dokonań rządu oraz ukazanie planów Platformy Obywatelskiej na kolejne lata kadencji.

Po uroczystym otwarciu spotkania przez Przewodniczącą Rady Osiedla Nowobramskie Poseł Stanisław Gawłowski przedstawił zgromadzonym prezentację pt. "Plan dla Polski", w której w skrócie zostały zawarte cele jakie Rząd PO postawił sobie na dalszy czas sprawowania władzy.

Więcej…
 

Spotkanie z Radą Osiedla Lechitów w Koszalinie

W ramach cyklu spotkań "Plan dla Polski" w dniu 8-go grudnia br. miałem przyjemność spotkać się z mieszkańcami i członkami Rady Osiedla "Lechitów" w Koszalinie.
Podczas spotkania zaprezentowałem projekty zapowiedziane w exposé przez premiera Donalda Tuska.

Na zakończenie mieszkańcy Osiedla Lechitów zadali szereg pytań dotyczących między innymi: remontu dróg, urlopów macierzyńskich, bezrobocia oraz planów na najbliższe lata dotyczące ich osiedla.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu za konstruktywne uwagi, propozycje i ciekawe pytania. To było owocne spotkanie.

Źródło: Biuro Poselskie - Stanisława Gawłowskigo.

Więcej…
 

Konwencja kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu mieniło się w barwach Platformy Obywatelskiej, której udało się prawie po brzegi wypełnić salę teatralną. Konwencja odbyła się w środku kadencji podsumowując 2 lata pracy samorządowców tej partii.


O podsumowaniu dwuletnim samorządu kołobrzeskiego kierowanego przez Platformę Obywatelską mówił jej Przewodniczący poseł Marek Hok. Wspominał o sukcesie, jaki wspólnie organizacja osiągnęła w wyborach samorządowych. – To drugi raz w którym Platforma Obywatelska wzięła odpowiedzialność za miasto, za powiat, za region – mówił Hok.

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Ochrony Środowiska Stanisław Gawłowski rozpoczynał – Przyjaciele, bo w takim gronie się tutaj zebraliśmy – zwracając się do obecnych na sali. – Czasami żałuję, że nie mam w adresie zapisanego adresu w Kołobrzegu, ponieważ Kołobrzeg tak pięknie się zmienił. Stanisław Gawłowski pochwalił kołobrzeskich działaczy za determinację w dążeniu do rozwoju Kołobrzegu. Mówił o silnej reprezentacji Kołobrzegu na wszystkich szczeblach władzy samorządowej oraz w Sejmie. Wspominał, że dzięki śp. Sebastianowi Karpiniukowi - Zostaliście tak ułożeni, byście o wspólne sprawy zabiegali razem. Wartość nadrzędna. – po czym zwrócił się do posła Hoka -  Marek do Ciebie. Nie można tego zepsuć.

Źródło: Platforma Obywatelska Region Zachodniopomorski

Czytaj więcej: www.zachodniopomorski.platforma.org

 
Strona 344 z 422