Wiceminister Stanisław Gawłowski o inwestycjach w Małopolsce.

27 września w Małopolsce gościł wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski. Na konferencji prasowej w siedzibie małopolskiej PO, przy ulicy Gertrudy 26-29 w Krakowie, mówił o  ochronie przeciwpowodziowej i inwestycjach na terenie Małopolski. 

W Krakowie ministra przywitał lider małopolskiej PO Ireneusz Raś

-Dziś mówimy o sprawach dotyczących inwestycji w ochronę środowiska. Decyzje o finansowaniu otrzymały dwie wielkie inwestycje w Małopolsce a chodzi o wielomilionowe kwoty.

Źródło: Platforma Obywatelska

Czytaj więcej: www.wybory.platforma.org

Więcej…
 

Ponad 50 mln zł na gospodarkę wodno - ściekową w Zachodniopomorskim

26 września wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski podpisał potwierdzenie przyznania dofinansowania dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie

czytaj dalej: portal.wfos.szczecin.pl

źródło: WFOŚiGW Szczecin

 

Zatwierdzono zaktualizowaną listę rankingową dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu dla działania 1.1. POIiŚ

Stanisław Gawłowski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, w dniu 26 września 2011 r. zatwierdził zaktualizowaną listę rankingową dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu dla działania 1.1. POIiŚ Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.

Kolejna aktualizacja listy rankingowej dla konkursu nr 6/POIiŚ/1.1/11/2009 jest związana z planowanym przekazaniem dodatkowych środków na realizację I priorytetu POIiŚ, korzystnym kursem euro oraz powstaniem oszczędności poprzetargowych na realizowanych obecnie projektach.

Źródło: Ministerstwo Środowiska

Czytaj więcej: www.mos.gov.pl

Więcej…
 

Umowa z wykonawcą podpisana, plac budowy przekazany – czekamy na halę.

19 września 2011 roku o godz. 9.00 na placu przy ul. Kościuszki podpisana została umowa na realizację inwestycji pn. "BUDOWA I WYPOSAŻENIE HALI WIDOWISKOWO – SPORTOWEJ W KARLINIE". Plac budowy został przekazany spółce WROBIS S.A..

O potrzebie budowy mówiło się od wielu lat, gdyż sala gimnastyczna przy ul. Kościuszki nazywana halą sportową, nie spełnia wymogów stawianych takim obiektom. Projekt budowlany nowej hali powstał kilka lat temu, jednak na przeszkodzie stały fundusze. Wreszcie udało się pozyskać pieniądze i zbilansować realizację inwestycji.

Więcej…
 
Strona 343 z 397