Środowisko na forum w Krynicy

Już po raz XXII w Krynicy Zdroju spotykają się ludzie biznesu, światowej sławy ekonomiści, eksperci, prezydenci, szefowie rządów, ministrowie i przedstawiciele administracji publicznej, aby zastanawiać się nad przyszłością naszego kontynentu i globu. Przedstawiciele Ministerstwa Środowiska rozmawiają m.in. o polityce klimatycznej i gospodarce odpadami.

Więcej…
 

Rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej

W dniu 31 sierpnia br. odbyła się uroczystość upamiętniająca 73. rocznicę wybuchu Drugiej Wojny Światowej. W Ministerstwie Środowiska gdzie odbyła się uroczystość uczczono pamięć pracowników leśnictwa i przemysłu drzewnego. Wmurowaną w ścianę budynku Ministerstwa Środowiska tablicę odsłonił sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski.

 

Źródło: Ministerstwo Środowiska
Czytaj więcej: www.mos.gov.pl

Więcej…
 

Zmarł Zdzisław Tuderek - Burmistrz Miasta Wałcz [*]

 

Pierwszy kontrakt na modernizację WWW podpisany.

W dniu 1 sierpnia br. została podpisana umowa z konsorcjum firm „Energopol-Szczecin” S.A.- Lider, JSC “AZERKORPU”. Umowa dotyczy realizacji prac budowlanych w ramach pierwszego kontraktu pt. Modernizacja  i udrożnienie Kanału Powodziowego i Starej Odry od dolnego stanowiska jazu Psie Pole do mostów kolejowych Poznańskich. Podpisana umowa kontraktu wynosi 280 mln zł.


czytaj dalej wroclaw.rzgw.gov.pl

źródło: RZGW we Wrocławiu

 
Strona 328 z 397