3. Memoriał Sebastiana Karpiniuka

Poseł Stanisław Gawłowski oraz senator Piotr Zientarski objęli patronatem honorowym wydarzenie pn. "3. Memoriał Sebastiana Karpinuka". Organizator - Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci" Koszalin - na terenie boiska na os. Unii Europejskiej w Koszalinie przygotował dla przybyłych turniej piłki nożnej oraz festyn rodzinny. Ta nietypowa forma uczczenia pamięci tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej Sebastiana Karpiniuka odbyła się w dn. 29-30 sierpnia. To były niezapomniane dwa dni sportowych wrażeń.

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

Na kręglach razem ze Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych "IKAR"

Turniej bowlingowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Ikar" w Galerii Kosmos w Koszalinie to świetna zabawa w przemiłym towarzystwie. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników zabawy!

alt

 

alt

 

alt

 

Plan trasy S-10

Wałcz, Mirosławiec i Recz to niektóre z miast, które skorzystają z realizacji drogi S-10. Dzięki decyzji rządu region będzie się dalej rozwijał! Warto dotrzymywać słowa!alt

 

S10 i S11 zatwierdzone!

Dobra wiadomość dla całego regionu! Rząd zatwierdził realizację dróg S10 i S11 (Koszalin-Szczecinek). Rozwój infrastruktury drogowej to ogromna szansa, z której wszyscy skorzystamy. Przed nami kolejna kluczowa inwestycja, która trwale poprawi nasze połączenie z resztą kraju. Zawsze dotrzymujemy słowa!

 

alt

 
Strona 320 z 477