Ogłoszenie kolejnych przetargów na S-6!

Droga S6 to szansa na rozwój całego Pomorze. Infrastruktura drogowa zawsze była ważnym elementem budowania strategii dla kraju. Za nami kolejny etap.

alt

 

Region to ludzie - historia Pana Janusza

Wielu z nas często zadaje sobie pytania: Miłość czy obowiązek? Praca czy rodzina? Ja też kilka tygodni temu zadałem sobie takie pytanie… Życie Pana Janusza pełne jest trudnych wyborów. Niejednokrotnie czuł, że powinien zostać w domu, z rodziną. Podejmuje jednak decyzję, że chce robić to, co potrafi najlepiej. Ponownie rusza w trasę. Działając na rzecz budowy nowych dróg i wspierając lokalny przemysł, najlepiej pomogę Panu Januszowi. Region to ludzie. Konkretni ludzie. Warto ich wspierać. Zapraszam do obejrzenia historii Pana Janusza:

https://www.facebook.com/stanislaw.gawlowski/videos/1494631730835155/

 

 

Otwarcie punktu obsługi programu PROSUMENT w Koszalinie

Program Prosument ma na celu ograniczanie lub unikanie emisji CO2 w wyniku zwiększenia produkcji energii z odnawialnych źródeł. Warto dbać o środowisko naturalne. Zarówno ta, jak i jej podobne inicjatywy są mi szczególnie bliskie. Zapraszam do przeczytania relacji z wydarzenia i obejrzenia galerii zdjęć:

https://www.wfos.szczecin.pl/biezace-wydarzenia/1098-nowy-punkt-obslugi-programu-prosument-w-koszalinie-juz-otwarty.html

 

 

Bądź dumny z Koszalina!

Dziękuję Prezydentowi Miasta Piotrowi Jedlińskiemu za zainicjowanie akcji "Bądź dumny z Koszalina - załóż koszulkę". Myślę, że właśnie tak możemy definiować nowoczesny patriotyzm. Ja jestem dumny z Koszalina, z tego jak się rozwija i choć wiele przed nim, wiem, że ma przed sobą wielką przyszłość. Ubrałem koszulkę z prawdziwą przyjemnością!

alt

 
Strona 315 z 477