Zatrzymany Bartłomiej M.

Bartłomiej M., zatrzymany przez CBA za powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści majątkowych, był drugą osobą w MON po Macierewiczu i przez 3 lata był pod parasolem ochronnym państwa PiS. Ws. jego działań składaliśmy do Prokuratury ponad 10 zawiadomień.

➡️PiS wpuściło korupcję i patologię do kluczowych instytucji państwa zajmujących się bezpieczeństwem i finansami Polaków. Korupcyjne układy władzy PiS przyjęły już takie rozmiary, że nie potrafią dłużej zamieść wszystkiego pod dywantakie rozmiary, że nie potrafią dłużej zamieść wszystkiego pod dywan.alt

 

TVP czyli TV Partyjna

TVP czyli TV Partyjna
Pod rządami PiS telewizja publiczna stała się narzędziem partyjnej propagandy i politycznej nagonki. Nienawiść, pogarda i ataki płynące z mediów publicznych, zagrażają poczuciu bezpieczeństwa Polaków.Dlatego nie oglądamy i nie chodzimy do #TVPiS, dopóki nie zostanie odwołany obecny zarząd, ustanowiona społeczna kontrola oraz przywrócone rzetelność dziennikarska i pluralizm.

alt

 

Spotkanie Klubu Obywatelskiego

apraszamy na spotkanie Klubu Obywatelskiego w Szczecinie z dr hab. Marcinem Matczakiem oraz Posłem Bartoszem Arłukowiczem. Tematem spotkania będzie: "Mowa nienawiści. Gdzie są granice?

alt"

 

Przegrana walka Prezydenta

Niestety, Paweł Adamowicz przegrał swoją najważniejszą bitwę.

Odszedł od nas wspaniały człowiek, od 1998 roku prezydent Gdańska. Kochał swoje miasto i ostatnie chwile spędził wśród jego mieszkańców, działając wraz z nimi dla wspólnego dobra.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Niech spoczywa w pokoju.

alt

 
Strona 4 z 480